dzisiaj jest środa, 22 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Jak nakarmić tapira czyli... z wizytą w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Łodzi

2013-03-06 13:07

Co więcej łódzkie ZOO szczyci się sporą liczbą urodzin, co znaczy, że macie olbrzymie szanse obejrzeć np. małe tapirki, które wyglądają jak arbuzy na krótkich nóżkach albo małego kanczyla albo żółciutkie kaczuszki, malutkie kózki – wszystko zależy od pory, w jakiej odwiedzicie ZOO. Najlepiej śledzić aktualności na stronie Ogrodu!

Sam Ogród ma parkowy charakter, w którym nie brakuje miejsc zacienionych oraz ławek, na których można odpocząć, a gdy na dworze pada i wieje można schronić się w ośmiu pawilonach i podziwiać zwierzaki niezależnie od pogody na zewnątrz.

Uwaga! Na najmłodszych czekają dwa wspaniałe place zabaw, które umilą im czas spędzony na podpatrywaniu przyrody. Jest też mini zoo, gdzie można wejść do zagrody i karmić zwierzątka – przysmaki są do kupienia na miejscu. ZOO oferuje wiele możliwości wrzucenia „czegoś” na ząb - bary, kawiarenki i kioski z przekąskami zapraszają.

Uwaga miłośnicy zwierząt i egzotycznych roślin – można zakupić wspólny bilet do ZOO, Palmiarni i Ogrodu Botanicznego w  okresie: 1 kwietnia – 31 października oraz wspólny bilet do ZOO i Palmiarni w okresie: 1 listopada - 31 marca.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.