dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Park Makiet Mikroskala w Koninie

Jest ona tak szeroka, że park atrakcyjny jest dla osób w każdym wieku. Każda z makiet jest indywidualnie zaprojektowana i wykonana ręcznie. Niektóre z nich są interaktywne - to Gość poprzez naciśnięcie przycisku wprawia elementy makiet w ruch, bądź załącza dźwięki i światła. Jest to niesamowita frajda nie tylko dla najmłodszych.

Jeżdżące pociągi, kręcące wiatraki, dźwięki statku kosmicznego oraz światła i barwy makiety wesołego miasteczka tworzą niepowtarzalny klimat!
Oprócz zwiedzania parku będziesz miał również możliwość zajrzeć do naszej fabryki makiet, gdzie powstają wszystkie nasze prace.

Co więcej, w tym samym budynku co Mikroskala znajduje się jeszcze Kino 6D oraz Kapsuła Czasu!
Park znajduje się w zamkniętym pomieszczeniu, zatem termin wizyty nie jest uzależniony od pogody!

Obiekt w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Parking bezpłatny.

Komentarze

Gość - Marta 2014-08-15 19:00 przyznana ocena:

Byłam tam z moją rodziną . Super miejsce i faktycznie jest tak jak mówią że nie ma takiego drugiego. Spędziliśmy tam trzy godziny i pojechaliśmy do parku miejskiego który nam polecili w Mikroskali. A tam zwierzęta plac zabaw dla dzieci.Udany wypad i napewno nie jedyny w to miejsce.

Gość - Kasia 2014-10-28 12:58 przyznana ocena:

Fajne miejsce godne polecenia!Dzieciaki baaardzo zadowolone :)

Gość - Babcia 2016-05-04 10:17 przyznana ocena:

Podpisuję się pod komentarzami Pań Marty i Kasi.
Wspaniałe miejsce dla wszystkich - od juniora do seniora.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.