dzisiaj jest wtorek, 30 listopada 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Różne oblicza krasnala - focal point świątecznych dekoracji

2021-11-23 23:52

Jak wtopić postać krasnala w świąteczne dekoracje?

Postać świątecznego krasnala najlepiej sprawdzi się jako ozdoba choinkowa, ponieważ dobrze układa się, gdy jest zawieszona. Możesz znaleźć w sklepach dowolnej wielkości i we wszystkich kolorach tęczy. Poza tym ten dowolnie zróżnicowany wygląd jest naprawdę możliwy do zaprojektowania. Zatem spokojnie możesz to wykorzystać jako inspirację do uwolnienia wyobraźni swoich dzieci - zachęć ich, a będą starały się uzyskać takiego krasnoluda, jaki tylko im się wymarzy. Oczywiście użycie skrzata w formie dekoracji wcale nie musi być ograniczone wyłącznie do zawieszenia go na choince. Jest tak wiele pomysłów na wcielenie go w integralne, świąteczne dekoracje.

Gdzie jeszcze świąteczny krasnal będzie się świetnie prezentować?

  • ozdoba stołu,
  • dekoracja na dowolnych meblach,
  • pomysł na udekorowanie przestrzeni zewnętrznej (taras, balkon).

Możesz postawić na mniejsze, bardziej filigranowe wersje, jak również i większe rozmiary, aby były dobrze widoczne. Wszakże, stworzenie dwóch krasnoludów i umieszczenie ich na ganku - byłoby idealnym punktem centralnym, Jedyne, co Cię ogranicza - to wyobraźnia.

Bez względu na to, w którą stronę zechcesz pójść - warto przejrzeć https://shoperly.pl/pl/krasnale-swiateczne-455/ i złożyć zamówienie, albo zainspirować się tym, co tam znajdziesz w tworzeniu swojego rękodzieła.

O czym jeszcze warto pamiętać przy dekorowaniu domu krasnalami?

Krasnal to taka postać, która idealnie nadaje się do dekoracji świątecznych. Możesz zrobić go ze sztucznego futra i skrawków materiałów, a następnie zawiesić na choince, aby cieszyć oko w tym szczególnym okresie roku. Alternatywą są krasnoludy wykonane z pomponów - to opcja minimalistyczna, ale nadal atrakcyjna. Jeszcze innym pomysłem jest skrzat wykonany z szyszki sosnowej i filcu - choć ma nieskomplikowany wygląd, to na pewno sprawi, że Twoje dekoracje świąteczne będą jeszcze bardziej... świąteczne! Absolutnym klasykiem tutaj jest krasnal wykonany z tkaniny i sztucznego futerka (wykorzystywanego na brodę) - zawsze doskonale prezentuje się jako dekoracja świąteczna. Umieszczenie go na stole i dodanie zimozielonych dodatków wokół niego sprawi, że Twój wystrój będzie wyglądał świeżo i iście klimatycznie.

Artykuł sponsorowany.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.