dzisiaj jest czwartek, 27 lipca 2017

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo podlaskie

zmień:
podlaskie

Województwo podlaskie jest stosunkowo rzadko odwiedzane przez turystów. Rodzinom z dziećmi polecamy jednak te tereny. Świeże powietrze, spacery po lesie oraz możliwość pokazania maluchom tradycyjnej wsi to niewątpliwe atuty tego regionu. Oprócz atrakcji przyrodniczych warto odwiedzić inne ciekawe miejsca jak Park Miniatur Zabytków Podlasia w Hajnówce, odbyć multimedialną podróż do serca Puszczy Białowieskiej w Muzeum Przyrodniczo – Leśnym w Białowieży czy też dowiedzieć się dlaczego należy zmieniać koniom podkowy z letnich na zimowe w Muzeum Kowalstwa i Ślusarstwa w Hajnówce. Obowiązkowym punktem programu jest oczywiście wizyta u „króla puszczy” w Rezerwacie Pokazowym Żubra w Białowieży.

Noclegi

 • Dom gościnny w Dolistowie Nowym nad Biebrzą

  Dom gościnny w Dolistowie Nowym nad Biebrzą0

  Dom zlokalizowany jest w Dolistowie Nowym, około 2 km od centrum i plaży. Jest tutaj cicho i spokojnie, a w niedalekiej odległości przebiega szlak rowerowy Green Velo.

  2017-05-17 15:02

  miejscowość:Dolistowo Nowe

  dostepność noclegu:lipiec-sierpień

 • Magiczny Zakątek w Narwiańskim Parku Narodowym na Podlasiu

  Magiczny Zakątek w Narwiańskim Parku Narodowym na Podlasiu0

  Do domku trafiliśmy wspólnie z naszm kolegą i jego dziećmi na majówkę 2017 r. po rekomendacji znajomych, którzy spędzili tam inną majówkę, na której byli wspólnie z nami. My wtedy zatrzymaliśmy się w agroturystyce Cichy Zakątek Nad Stawem w Kruszewie.

  2017-05-16 22:55

  miejscowość:Waniewo

  dostepność noclegu:cały rok

 • Czar Podlasia Agroturystyka nad Bugiem

  Czar Podlasia Agroturystyka nad Bugiem1

  Czar Podlasia to agroturystyka położona w Dolinie Bugu, okolicy, w której każdy przebywający znajdzie przyjazną atmosferę, możliwość aktywnego wypoczynku pośród natury oraz niespotykaną w wielu innych miejscach ciszę i spokój, a dzieci mogą się cieszyć swobodą niespotykaną w warunkach miejskich.

  2016-09-22 00:45

  miejscowość:Osłowo

  dostepność noclegu:cały rok

  ocena:

 • Agrokwatera Żubrowa Ostoja w Słobódce

  Agrokwatera Żubrowa Ostoja w Słobódce0

  "Polecam, bo uwielbiam takie miejsca: na absolutnym końcu świata, gdzie cisza, spokój, piękna przyroda i daleko od cywilizacji. Do dyspozycji mieliśmy cały dom, który jest przeznaczony dla 20 osób, ma wspólną część kuchenną i jadalnię. Goście mogą korzystać również z sauny. Gospodarze są przemili i bardzo uczynni - tak wspomina pobyt Marta z bloga swojepodroze.pl

  2016-09-08 14:16

  miejscowość:Słobódka

  dostepność noclegu:cały rok

 • Gospodarstwo Agroturystyczne Zielone Wzgórza w Suwalskim Parku Krajobrazowym

  Gospodarstwo Agroturystyczne Zielone Wzgórza w Suwalskim Parku Krajobrazowym0

  Miejsce idealne dla rodzin pragnących aktywnie wypocząć na Suwalszczyźnie wśród dziewiczej przyrodu. Suwalszczyzna to kraina baśni, starych, ludowych chat, sękacza, kindziuka, kartaczy i wielu, wielu jezior. A wszystko to stoi otworem przed wszystkimi, którzy chcą ją poznać.

  2016-08-10 10:53

  miejscowość:Postawele

  dostepność noclegu:maj-wrzesień

 • Agroturystyka U Heleny i Piotra w Białowieży

  Agroturystyka U Heleny i Piotra w Białowieży5

  U Państwa Heleny i Piotra Buszko spędziliśmy przedłużony majowy weekend w 2016 r. (na szczęście nie ten długi, gdy w Puszczy były tłumy). Trafiliśmy w ostatniej chwili, ale to był zawsze dla nas dobry znak. Tak było i tym razem!

  2016-05-10 01:10

  miejscowość:Białowieża

  dostepność noclegu:cały rok

  ocena:

 • Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Biebrzy

  Gospodarstwo Agroturystyczne Dolina Biebrzy0

  Dolina Biebrzy położona jest w niewielkiej miejscowości Wroceń, bezpośrednio nad rzeką Biebrzą. Stąd dosłownie jest rzut kamieniem do Biebrzańskiego Parku Narodowego. Spędziliśmy w niej kilkudniowy wyjazd razem z grupą przyjaciół na przełomie 2015/2016 r.

  2016-01-05 10:26

  miejscowość:Wroceń

  dostepność noclegu:cały rok

 • Gospodarstwo agroturystyczne „Cichy zakątek nad stawem”

  Gospodarstwo agroturystyczne „Cichy zakątek nad stawem”0

  Zatrzymaliśmy się tutaj podczas rowerowej majówki w 2014 r. Cisza i spokój w gospodarstwie i okolicach pozwoliły nam odpocząć i nabrać sił przed zmaganiami z szarą rzeczywistością. Serdecznie polecamy noclegi u Państwa Iwaszczuków!

  2015-01-05 22:11

  miejscowość:Kruszewo

  dostepność noclegu:Cały rok

 • Agroturystyka Bużny Szlak

  Agroturystyka Bużny Szlak1

  "Właściciel dysponuje ładnymi domkami, ale... czy spaliście kiedyś w oborze? :) To nie żart, na terenie obiektu stoi dawna obora przerobiona na oryginalne miejsce do spania, 3 oddzielne boxy + schludna łazienka z prysznicem. Dla starszych dzieci może to być ciekawa atrakcja, na dodatek korzystna cenowo.

  2014-02-13 23:01

  miejscowość:Krzyczew

  dostepność noclegu:cały rok

  ocena:

 • Agrokwatera Suszczy Borek

  Agrokwatera Suszczy Borek2

  „Dla ludzi, którym luksusy niepotrzebne, ale chętnie pobędą w ciekawym otoczeniu w towarzystwie arcyciekawego człowieka; zwierzęta, puszcza, pasieka, tradycyjne uprawy - wszystko na miejscu.” Tak zaczyna się opis gospodarstwa agroturystycznego Suszczy Borek rekomendowanego przez Asię i Tomka z Warszawy, którzy w wakacje rowerami przemierzali ziemie Podlasia.

  2014-02-11 23:56

  miejscowość:Suszczy Borek

  dostepność noclegu:cały rok

  ocena:

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 10